fotobudka

Czy warto wynając fotobudkę na wesele?

Długo czekałam na ten moment, aż będę mogła zostać Panną Młodą. Od dawna marzyłam jaką suknię wybiorę, jak się uczeszę i jak będzie wyglądać moje wesele. Miałam zaplanowany każdy szczegół, wystrój kościoła, a także sali weselnej.

Czy wynajmowanie fotobudki jest opłacalne?

fotobudkaJednak na krótko przed ślubem pojawiła się całkiem nowa interesująca propozycja, będąca specjalną atrakcją dla gości. Mianowicie była to fotobudka warszawa cena, którą wynajmował nasz znajomy w naprawdę dobrej cenie. Z pewnością to ciekawa atrakcja i fajna pamiątka ze ślubu, bowiem wywołane od razu w kilka sekund zdjęcia goście mogą zabrać ze sobą. W końcu analizując wszystkie za i przeciw zdecydowaliśmy się. Fotobudka na wesele przyjechała do nas z Warszawy. Goście byli po prostu zachwyceni i co chwile prosili nas do wspólnych zdjęć. Wymyślali przeróżne pozy i zabawne miny. Postaraliśmy się oczywiście o niezbędne akcesoria do wyjątkowych zdjęć jak różne kapelusze, okulary, maski, wąsy i tym podobne. Zabawa była naprawdę świetna, tylko biedny fotograf nie miał co robić, gdyż większość gości fotografowała się w fotobudce. Z wesela zatem mieliśmy pełno miniaturowych zdjęć z różnymi gośćmi, z których zrobiliśmy wspaniały album pamiątkowy ze ślubu. To był świetny pomysł i ani trochę nie żałuję, że podjęliśmy się dodatkowych kosztów na tego typu atrakcję.

To było niezapomniane wesele, nawet lepsze niż to, które sobie wyobraziłam, a dodatkowo mam już kilka zamówień na fotobudkę od naszych znajomych planujących niedługo organizować własne wesele.

Przewiń do góry