balony z nadrukiem

Jak wykorzystać balony z nadrukiem?

Balon jest przedmiotem, który wykonuje się z elastycznej gumy, a następnie wypełnia helem lub powietrzem. Kształt balonu najczęściej jest kulisty, jednak może posiadać on przeróżne kształty, do tego posiada jeden otwór na wlot powietrza lub helu. Balony,a by pełnić swoją funkcję musza być szczelne. 

balony z nadrukiemBalony z nadrukiem najczęściej wykorzystuje się jako gadżet reklamowy. Taki nośnik reklamy może promować nasza firmę na targach, szkoleniach, promocjach lub imprezach okolicznościowym. W przeciwieństwie do ulotek, osoba, która otrzyma balon reklamy nie schowa go do kieszeni, a będzie z nim spacerować, dzięki temu, wszędzie gdzie się zjawi, będzie promowała naszą firm.

Poza tym wiele osób lubi wszystko to co kojarzy się z dzieciństwem, a balony na pewno takich przedmiotów należą. Przez co firma, która rozdaje balony z nadrukiem swojego logo będzie kojarzona z czymś przyjemnym, jak dzieciństwo. Balony posiadają wyraziste kolory, dzięki czemu nadruk reklamowy będzie zawsze dobrze rzucał balony z nadrukiemsię w oczy.

Balony, które zamawiamy mogą posiadać przeróżne kształty oraz kolory, wszystko zależy tylko od naszych indywidualnych potrzeb. Do tego możemy także wyposażyć nasze reklamowe balony w dodatkowe gadżety, takie jak:

  • patyczki ,
  • wstążki,
  • stojaki,
  • butle z helem,
  • popy.

Przewiń do góry