litery świetlne

Litery świetne, jako niezbędny element strategii marketingu

Najważniejsze przy tworzeniu kampanii marketingowych jest opracowanie projektu w taki sposób, aby przyciągał on uwagę klientów i na długo zapadał w pamięć. Aby osiągnąć taki efekt, jest sporo rozwiązań, jednak kluczowym wyborem, może okazać się prawidłowe oznakowanie swojego lokalu lub budynku firmy. Ma to znaczenie szczególnie wśród nowych kontrahentów, którzy poszukują siedziby przedsiębiorstwa w danym miejscu lub chcą w błyskawiczny sposób zapoznać się z ofertą proponowaną przez dany zakład.

Różnokolorowe litery świetlne

litery świetlneNa myśl o oznaczeniu lokalu firmy od razu wyobraża się spore szyldy, reklamy naklejane na szybach i wiele innych, drobnych dekoracji. Jest to jak najbardziej przydatna forma wypromowania swojego przedsiębiorstwa, jednak nie należy zapominać o literach świetnych. Ich blask potrafi przykuć spojrzenie nie tylko przechodniów znajdujących się nieopodal budynku, ale również kierowców czy osób znajdujących się znacznie dalej. Współcześnie większość przedsiębiorców decyduje się na montaż tego typu rozwiązań, gdyż koszt inwestycji nie należy do najwyższych, a efekt jest zdumiewający. Wbrew pozorom litery świetlne dostrzega się nie tylko nocą, ale również w ciągu dnia. Osoby odpowiedzialne za ich projektowanie oraz produkcję, są w stanie stworzyć zjawiskowe kształty, stosując różne, dowolne czcionki. W tak prosty sposób na elewacji budynku można umieścić nazwę przedsiębiorstwa lub jego logo. Im ciekawiej wygląda dany projekt i jest większy, tym lepiej jest go dostrzec i zapamiętać.

litery świetlneDo tworzenia strategii marketingu opartej na reklamach świetlnych, muszą szczególnie przyłożyć się osoby z większych miast. Dla przykładu, litery świetlne z Warszawy są różnokolorowe, mają kilka rozmiarów i często nie ukazują wyłącznie nazwy firmy. Takie litery umieszczane są również na szyldach czy przy witrynach lokalu, aby w czytelny, przykuwający uwagę sposób przedstawić potencjalnym klientom zakres świadczonych usług. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności – zawsze warto uwzględnić podświetlane litery w swojej kampanii reklamowej. Zadzwiającym faktem jest, że mimo całodobowego podświetlania liter, właściciel lokalu nie będzie musiał zapłacić zbyt dużo za prąd.

W tego typu instalacjach montowane są moduły energooszczędne, a w niektórych przypadkach właściciel ma również możliwość sterowania natężeniem światła, dzięki czemu w ciągu dnia może być ono niższe, a nocą ustawione na maksimum. Sam montaż liter świetlnych trwa bardzo szybko i wykonywany jest przez fachowców, którzy dokładnie sprawdzą, czy instalacja została zamontowana prawidłowo.

Przewiń do góry