loterie sms

Loterie sms i wielka strata pieniędzy

Zawsze miałem żyłkę do hazardu. Po prostu nie mogłem się opanować, ponieważ cały czas widziałem szansę na wszelkie wygrane. Stwierdziłem, że to może być dla mnie jedna wielka szansa. Cała moja rodzina mnie przed tym ostrzegała.

Straciłam pieniądze przez loterie sms

loterie smsMówili mi, że prawie każde aplikacje konkursowe muszą mieć jakiś haczyk. Ja jednak cały czas żyłem nadzieją. Potrafiłem wydać na to wiele pieniędzy. Uważałem, że ludzie, którzy to tworzą powinni przestrzegać pewnych zasad. Cały czas miałem nadzieję, że wszystko jest zorganizowane uczciwie. Najbardziej kuszące były loterie sms. Prezenterzy świetnie manipulowali ludźmi i nakłaniali ich do pewnej wygranej. Oczywiście ich słowa trzeba było brać z naprawdę wielką rezerwą. Kiedyś czytałem, że programy lojalnościowe dla klientów muszą spełniać wszelkie wymagania. Kiedyś nadszedł jeden dzień gdy dostałem wypłatę. Od razu wiedziałem, że muszę coś z nią zrobić. W internecie znalazłem jakieś loterie online i zainwestowałem w nie na początku małe kwoty. Moja wygrana miała być pewna. Niestety nie udało mi się, a ja nie potrafiłem się poddać. Cały czas coraz bardziej się angażowałem i chciałem wydawać więcej pieniędzy. Wiedziałem, że jest to coś dla mnie. W pewnym momencie zauważyłem, że zostało mi tylko w portfelu sto złotych na cały miesiąc. Nawet nie wykonałem wszelkich opłat za mieszkanie. Moja rodzina natychmiast zainterweniowała i wysłała mnie na terapię.

Tam uzmysłowiłem sobie, że mam naprawdę problem i muszę coś z tym zrobić. Moja niebezpieczna pasja doprowadzała mnie do bankructwa. Na terapii zajął się mną profesjonalista. Mieliśmy całą grupę uzależnionych osób.

Przewiń do góry