koszulka z nadrukiem

Odzież firmowa z nadrukiem jako nagroda dla najlepszego pracownika w naszej firmie

Przez wiele lat jestem kierownikiem w naszej korporacji na terenie Warszawy. Tą posadę dostałem za wieloletnie doświadczenie. Wkrótce mogę nawet zostać współwłaścicielem. Często organizuję wyjazdy służbowe.

Uważam, że premia pieniężna dla najlepszego pracownika była by lepszym motywatorem

koszulka z nadrukiemMoim codziennym zadaniem było planowanie delegacji, załatwianie transportu oraz nadzorowanie efektów pracy innych osób. Miałem wysokie wykształcenie. W przeszłości ukończyłem bardzo dobre studia na ciekawym uniwersytecie. Pewnego dnia sporządziłem specjalne ankiety. Chciałem dowiedzieć się jaka nagroda byłaby najlepsza dla najbardziej wydajnego pracownika miesiąca. Okazało się, że większość osób preferowało premię oraz koszulki firmowe. Postanowiłem wprowadzić ten pomysł w życie. Po rozmowie z naszym księgowym dowiedziałem się dokładnie jakimi funduszami dysponujemy. Następnie zadzwoniłem do swojego starego przyjaciela. Był grafikiem komputerowym. Jego talent bardzo mu ułatwiał życie. Tym razem to ja zostałem jego klientem. Udzielił mi oczywiście wielkiego rabatu. Już w przyszłym miesiącu wszystko miało zostać odebrane. Wpłaciłem odpowiednią zaliczkę. Okazało się, że nadruki firmowe zostały wykonane według indywidualnego uznania. To mnie ucieszyło. Naszym zwycięzcą został kolega z działu handlowego. Nasz szef uroczyście mu pogratulował wyników. Każdy z nas zaczął bić mu brawa. Tamten dzień miał miłą atmosferę. Ja dostałem na swoją skrzynkę adresową serdeczne podziękowanie. Odzież firmowa z nadrukiem okazała się doskonałym pomysłem.

Także nasza premia nie należała do niskich stawek. Cieszyło mnie to zjawisko. Zależało mi na tym, aby każdy poczuł się dostatecznie doceniony i wynagrodzony adekwatnie do swojego zaangażowania. Wiedziałem, że jest to istotnym elementem w życiu każdego człowieka.

Przewiń do góry