Projektujemy atrakcyjny pylon reklamowy

Nowoczesne pylony reklamowe to świetny sposób, aby efektywnie kreować prestiżowy wizerunek firmy w środowisku. Zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak wdrożenie oświetlenia LED czy systemów mechanicznych umożliwiających obracanie konstrukcją stanowią synonim atrakcyjności oraz innowacyjności jeżeli chodzi o kreowanie image’u przedsiębiorstwa.

Pylony z dodatkowym oświetleniem

pylon reklamowy podświetlanyGłówną funkcją pylonów reklamowych jest przede wszystkim wskazanie siedziby firmy. Ponadto warto zwrócić także uwagę na fakt, że w inteligentny sposób pełnią one element strategii merchandising marketing. Realizacja konstrukcji, jaką są pylony reklamowe podświetlane przez polskiego producenta to koszt około 17 500 zł za totem o wymiarach od 4 do 20m wysokości. Są one posadowione bezpośrednio na specjalnie zaprojektowanej stopie fundamentowej, która umożliwia ich trwałe posadowienie. W zakres prac projektowo- realizacyjnych podświetlanych pylonów reklamowych wchodzi przede wszystkim wykonanie projektu oraz wizualizacji. Pozwoli nam to na zobrazowanie konstrukcji w danym środowisku. Zastosowanie totemów reklamowych świetnie odnajduje się m. in. w pobliżu ciągów komunikacyjnych- wydajne oświetlenie LED pozwala na zauważenie treści już z bardzo daleka, dlatego często decydują się na to motele czy stacje benzynowe.

pylon reklamowy podświetlanyAtrakcyjne wizualnie witacze sprawią, że takie rozwiązanie stanie się ciekawą wizytówką każdej firmy i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji. W kolejnym etapie realizacji prac dokonywany jest montaż fundamentów; podświetlane pylony reklamowe wykonywane są z wysokoodpornej stali węglowej, która przy zastosowaniu odpowiedniego szeregu zabezpieczeń antykorozyjnych jest w pełni odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Lica podświetlanych pylonów reklamowych mogą być wykonane z aluminium, paneli kompozytowych typu di- oraz etalbond, tubond lub plexi. Po zakończonych pracach montażowych otrzymujemy pełną dokumentację techniczną, która musi być zgodna ze wszystkimi obowiązującymi normami z zakresu realizacji prac montażowych. Chcąc zainwestować w nowoczesne rozwiązanie, jakim są podświetlane pylony reklamowe warto rozważyć podjęcie współpracy z doświadczonym biurem technik projektowania reklamy.

Stworzenie efektywnej strategii merchandising marketing w połączeniu z kompatybilnymi działaniami z zakresu content pozwoli nam na zbudowanie silnej, prestiżowej marki oraz odnotowanie wzrostu w zakresie wyników sprzedażowych. Kreatywni specjaliści, to doświadczeni marketingowcy, dla których priorytetem jest przede wszystkim satysfakcja klienta oraz późniejsza, długotrwała współpraca.

Przewiń do góry