sklepy internetowe

Sklepy internetowe sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów

Czasy się zmieniają i wraz z rozwojem techniki zmieniają się sposoby działania przedsiębiorstw, podejmowanych działań marketingowych czy komunikowania się z potencjalnymi klientami.

Poznańskie sklepy internetowe przyciągają uwagę

sklepy internetoweJak pokazują przeprowadzone ostatnio badania, mające na celu zbadać które medium jest najbardziej opiniotwórcze i w które warto inwestować jednoznacznie wyszło, iż jest to internet. Nie jest to zapewne dla wielu zaskoczenie, gdyż internet stał się w ciągu kilku lat tak popularny oraz wszechstronny, iż nie trzeba mieć w domu telewizora czy radia by móc oglądać programy telewizyjne i słuchać audycji radiowych. Jak podkreślają jednak specjaliści do spraw marketingu obecnie nie wystarczy już jedynie prowadzić strony www czy sklepy internetowe poznań by zwrócić na siebie uwagę. Tajemnica sukcesu nie jest także zaprojektowanie logo w grafice 3d, które będzie zwracało i przyciągało uwagę. Teraz trzeba być elastycznym i bardzo, bardzo kreatywnym, gdyż najpopularniejsze jest teraz prowadzenie kont na portalach społecznościowych. Konta te to swoiste funpage, jakie prowadzą na przykład gwiazdy muzyki czy kina. Przedsiębiorstwa wrzucają na nie zdjęcia z działalności firmy, śmieszne obrazki tematyczne czy też nowinki na temat firmy – wszystko to ma na celu przyciągnąć potencjalnego klienta oraz pokazać ludzką twarz firmy. Ma także budzić w świadomości klienta pozytywne wspomnienia czy też skojarzenia. Ponadto komentowanie zdjęć, dodawanie postów czy tez lajkowanie na przykład funpagy innych przedsiębiorstw czy znanych osób jest także bardzo dobrą formą reklamy, docierającą do szerokiego grona odbiorców Rozwój internetu to nie najlepsza informacja zwłaszcza dla agencji reklamowych, z usług których coraz większa liczba przedsiębiorstw rezygnuje.

Gówna ich przyczyną takiego działania jest przede wszystkim dość wysoki jego koszt zwłaszcza w porównaniu z działaniami w internecie, które mogą być nawet bezkosztowe.

Przewiń do góry